Krásný adventní čas všem - třetí adventní neděle v Drmoulu

Typ: ostatní
Svatá Lucie, noci upije, ale dne nepřidá... 13. 12. 2020 jsme zapálili třetí svíčku a je tedy za námi třetí advent! Věříme, že si přípravy na vánoční svátky užíváte v klidu a nejste v jednom kole. O tom přeci tyto svátky nejsou. Čas, který se nám blíží, by měl být o chvílích strávených s těmi nejbližšími, o radosti a štěstí na tváři. Ti, co mají děti čekající na Ježíška, mají tyto okamžiky ještě o něco veselejší...
My si tak trochu zahráli na obecního Ježíška během několika předchozích dnů. Seniorům, kteří se každoročně scházejí na vánočním posezení v kulturním domě, jsme až domů roznášeli drobný dárek pro radost. Doufáme, že vás potěšil. Bohužel se nám nepovedlo rozdat vše. Někde nám bránil pes, jinde zase nefunkční nebo žádný zvonek. Nabízíme tedy možnost vyzvednout si balíček na obecním úřadě v úřední den nebo kdykoliv po telefonické domluvě na čísle 778 945 459. Děkujeme za pochopení.

Vytvořeno: 13. 12. 2020
Poslední aktualizace: 13. 12. 2020 22:08